חברת כתיבת תוכן מקצועית הנותנת שירות מעולה ותוכן מקורי !
כתיבת תוכן שיווקי
עמוד הביתמי אנחנו ?מהו תוכן ?כתיבת תוכן לעסקיםתוכן איכותי לקידוםשיווק נכון על ידי תוכןכתיבת תוכן שיווקיכתיבת תוכן לאתריםכתיבה על צילום

ידוע לכל שתחום כתיבת תוכן לאתרים בעולם האינטרנט הופך להיות פופולארי מאוד. כל בעל עסק עם אתר מעוניין בתוכן לאתר שלו. חלקם מעוניינים בתוכן על מנת למלא את האתר, חלקם מעוניינים בתוכן לקידום אתרים אבל הרוב מעוניינים בכתיבת תוכן שיווקי מקצועי לאתר שלהם. כתיבת תוכן שיווקי מהווה בסיס יציב להצלחת האתר, תוכן שיווקי עם כתיבה מנצחת הוא מתכון בטוח להבאת הגולשים לפעולה הרצויה.

כתיבת תוכן שיווקי - אפשר גם עם הומור

תוכן שיווקי מבוסס על עיקרון מנחה אחד - מה לכתוב בכדי שהגולש ימשיך לקרוא ויתעניין עוד ולבסוף יבצע פעולה סופית כגון : לחיצה להמשך קריאה או קליק ליצירת קשר או שיטלפן לרכוש את המוצר או השירות. בעיקרון מנחה זה אין הגבלות מסויימות וכמעט כל האמצעים כשרים. אחד האמצעים הפופולארים ביותר הוא כתיבת תוכן משולב עם הומור. אפשר לקחת לדוגמא חנות בגדים הרוצה לעשות מבצע לקראת החגים ורוצה למשוך קהל לקוחות אליהם. הם יכולים להציב שלט בפשטות שאומר "מבצע לקראת החגים 3 חולצות ב100 שח" ללא כל תוכן שיווקי או שהם יכולים לכתוב משהו בסגנון הומוריסטי בסגנון :   "את , הסבתא והדודה מתלבשים אותו דבר ? מבצע 3 חולצות ב100 שח" . בשניהם אנחנו מציגים את המבצע אך בשני יש יותר סיכויים שאנשים יתחברו למסר השני כאל "וואלה באמת כדאי לחדש"

כתיבת תוכן שיווקי - למידת הקהל

אחד הדרכים לכתוב תוכן שיווקי יעיל הוא ללמוד בעצם מה הקהל שלכם אוהב ולנסות לכתוב מילים שיתארו את הצריכה של המוצר או השירות הזה.  לדוגמא בחנות בגדים הדגש צריך להיות על חדשנות מכיוון שמדובר באופנה - הקהל יאהב יותר לשמוע דברים בסגנון : קולקציה חדשה 2012 או חדש , חדש ,חדש סחורה חדשה מאירופה!  שני המשפטים יגרמו לקהל תחושה שכדאי להתחדש ולהישאר מעודכנים בצו האופנה. חלק נוסף ואפילו חשוב יותר בתחום למידת הקהל הוא להכיר מי קהל היעד שלכם וכיצד לדבר בשפה שלהם! חנות בגדים תרצה כמעט תמיד לפנות אל הצעירים מאשר למבוגרים ולנשים יותר מאשר לגברים.

הערה : הדוגמאות לעיל אמנם מתייחסות לתוכן שיווקי קצר וקולע (סלוגן) ולא למאמר או לתוכן שיווקי אך אין הבדלים בכמות הכתיבה

לשירות ומכירות התקשרו: 052-6-955953

כתיבת תוכן | כתיבת תוכן לאתרים | כתיבת תוכן לעסקים | כתיבת תוכן שיווקי | כתיבת תוכן איכותי ומקצועי
כל הזכויות שמורות © 2008-2013 המילה הקדושה